AKCE KVĚTEN - ve všední dny je doprava osob v ceně dopravy vybavení

logotype-st03-color

Vybavení půjčovny lodí

K zapůjčení nabízíme RAFTY (10 kusů), NAFUKOVACÍ KANOE (14 kusů), NAFUKOVACÍ KAJAKY (8 kusů), PADDLEBOARDY (6 kusů).

Kánoe PÁLAVA (v půjčovně 6 ks)

Tato, snad nejoblíbenější, kanoe je vhodná na mírně tekoucí i peřejnatý vodní tok. Pálava uveze dva dospělé vodáky a jedno dítě. Sedák pro dítě Vám zapůjčíme zdarma, ale je třeba ho objednat. 

Více informací o kánoi Pálava Gumotex

Kánoe SCOUT (v půjčovně 4 ks)

Kanoe SCOUT je skvělou volbou pro vodáky, kteří si chtějí užít rychlou jízdu na mírně tekoucích tocích. Tento model poskytuje dostatek prostoru pro dva dospělé a dvě děti. SCOUT nabízí výbornou kombinaci rychlosti a stability, což z něj činí ideální volbu pro rodiny s dětmi

Více informací o kánoi Scout

Kánoe BARAKA (v půjčovně 4 ks)

Díky samovylévací funkci a výborným jízdním vlastnostem doporučujeme Baraku na divokou vodu. Baraka je též vhodná pro vodáky nad 100 Kg. Baraka uveze dva dospělé vodáky a spoustu bagáže nebo malé dítě.

Více informací o kánoi Baraka

Kajak THAYA (v půjčovně 1 ks)

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch, se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí, ovladatelností a v neposlední řadě pohodlností.

Více informací o kajaku THAYA Gumotex

Kajak SeaWave (v půjčovně 1 ks)

Seawave je turistický nafukovací kajak na moře, jezera a řeky do WWII. Kajak SeaWave půjčujeme včetně směrové ploutve. Třetí sedačku půjčujeme zdarma na požádání.

Více informací o kajaku Seawave Gumotex

Kajak RUSH 2 (v půjčovně 1 ks)

Kajak Rush 2 je kajak inovativní konstrukce s vysokotlakým dnem. Je vhodný jak pro rekreaci, vodácké toulky, na klidné hladiny jezer, plavbu podél mořského pobřeží, tak splouvání řek až do WW2.

Více informací o kajaku Rush 2

Kajak Solar (v půjčovně 1 ks)

Nafukovací kajak Solar je určen pro vyjížďky po jezerech nebo pro turistické putování po řekách do WW2.  Kajak Solar půjčujeme včetně směrové ploutve.

Více informací o kajaku Solar Gumotex

Kajak Twist 2 (v půjčovně 1 ks)

Twist je jednoduchý nafukovací kajak na blbnutí zejména  pro děti. Vhodný na moře, jezera a řeky jako Dyje. Kajak Twist půjčujeme včetně směrové ploutve.

Více informací o kajaku Seawave Gumotex

Kajak SWING 1 (v půjčovně 1 ks)

Uzavřený Swing kajak vhodný k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu trávení volného času na chráněných vodách, jako jsou mírně peřejnaté řeky, jezera a mořské zátoky (až do stupně WWII).

Více informací o kajaku Swing

Kajak SAFARI (v půjčovně 2 ks)

Samovylévací jednomístný kajak Safari má výborné vlastnosti na divoké vodě. Max. nosnost je 100 kg. V půjčovně máme starší modely tohoto člunu.

Více informací o kajaku Safari

Člun REVO 345 (v půjčovně 2 ks)

Na vodě má chováním a rychlostí blízko kánoi, ale nevypadá jako kánoe. Je jedno jestli v něm pádlují dva nebo tři nebo čtyři vodáci – zůstává vždy bezpečný, snadno ovladatelný, rychlý a dostatečně stabilní.

Více informací o člunu Revo

Raft ONTARIO (v půjčovně 6 ks)

Šestimístné uzavřené Ontario je ideální jako rodinný člun na vodní turistiku do obtížnosti WWIII. Ocení ho také posádka kamarádů, kteří chtějí být pospolu a nechtějí se dělit do dvoumístných lodí.

Více informací o člunu Ontario

Raft Colorado 360 (v půjčovně 2 ks)

Nafukovací člun Colorado 360 pro 4 osoby je asymetrického tvaru s otevřenou zádí pro odtok vody. 

Více o člunu Colorado 360

Nafukovací paddleboardy, SUP

V nabídce máme paddleboardy TAMBO, Gladiator a Hydroforce. V ceně je pádlo SUP, vysokotlaká pumpa, ploutvička a u některých modelů i kajaková sedačka.

Máme také Tambo WIND SUP ke kterému se dá připevnit plachta. K zapůjčení máme plachtu STX Rig Power 3,2. Vhodné pro učení dětí na windsurfu.

Nově máme i dětský paddleboard Aqua Marina VIBRANT 8’0″, 244 cm do 60kg.

Více informací o paddleboardech

Všechny lodě také zakoupíte na: Nafukovací čluny.cz