Půjčovna Dyje

VODÁCKÁ PŮJČOVNA NA DYJI, BŘECLAV - VYBAVENÍ


K zapůjčení nabízíme RAFTY (7 kusů), NAFUKOVACÍ KANOE (18 kusů), NAFUKOVACÍ KAJAKY (5 kusů), PADDLEBOARDY (3 kusy), MOTOROVÉ ČLUNY (1 kus)

Kánoe PÁLAVA 400 - nový model

Nový design oblíbené kánoe Pálava. Tato, snad nejoblíbenější, kanoe je vhodná na mírně tekoucí i peřejnatý vodní tok. Pálava uveze dva dospělé vodáky a jedno dítě. Sedák pro dítě Vám zapůjčíme zdarma, ale je třeba ho objednat. Pálava včetně koleních popruhů (hodí se na divokou vodu) a transportního vaku na požádání. Více informací o kánoe Pálava Gumotex.

kanoe Palava Gumotex

Kanoe SCOUT

Kanoe vyniká svou rychlostí, což vodáci ocení zejména na mírně tekoucích tocích. Scout uveze dva dospělé a dvě děti. V půjčovně máme kánoi Scout standard a economy. Výztuhy půjčujeme na požádání. Více informací o kanoi Scout.

kanoe Scout Gumotex

Kanoe BARAKA

Díky samovylévací funkci a výborným jízdním vlastnostem doporučujeme Baraku na divokou vodu. Baraka je též vhodná pro vodáky nad 100 Kg. Baraka uveze dva dospělé vodáky a spoustu bagáže nebo malé dítě. Více informací o člunu kanoe Baraka.

kanoe Baraka Gumotex

Kajak THAYA

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch*, se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Více informací o člunu kajak THAYA Gumotex .

kajak Thaya Gumotex

Kajak SeaWave

Seawave je turistický nafukovací kajak na moře, jezera a řeky do WW 2. Kajak SeaWave půjčujeme včetně směrové ploutve a vodotěsného transportního vaku 100l. Dvoumístný kokpit včetně dvou krycích zástěr je za příplatek 100 Kč (50 kč od 3. dne). Třetí sedačku půjčujeme zdarma na požádání. Více informací o člunu kajak Seawave Gumotex .

kajak SeaWave Gumotex

Kajak SWING 1

Uzavřený kajak vhodný k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu trávení volného času na chráněných vodách, jako jsou mírně peřejnaté řeky, jezera a mořské zátoky (až do stupně WW II). Více informací o kajaku Swing.

kajak Swing1

Kajak SAFARI

Samovylévací jednomístný kajak má výborné vlastnosti na divoké vodě. Kajak je vhodný na méně vodnaté divoké řeky i na surfování ve vlnách. Více informací o kajaku Safari.

kajak Safari

Kajak TWIST

Twist je otevřený sit-on-top kajak vhodný pro rekreaci a volný čas trávený u vody. Více informací o kajaku Twist.

kajak Twist

Raft ONTARIO 420

Šestimístný uzavřený člun je ideální jako rodinný člun na vodní turistiku do obtížnosti WW 3. Díky uzavřené zádi budou vaše nohy v suchu. Více informací o člunu Ontario.

raft Ontario Gumotex

Nafukovací paddleboard SUP

Paddleboard TAMBO CORE ESD. Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 233 l a nosností 110 kg. Univerzální SUP – paddleboard vhodný na začátky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé a těžší jezdce. V ceně je pádlo SUP, vysokotlaká pumpa a transportní batoh. Paddleboard Tambo ESD

paddleboard Tambo

Člun BOMBARD TYPHOON 310S s motorem Tohatsu 5HP nebo elektromotorem minn kota

Čtyřmístný člun s motorem, na který nepotřebujete žádný průkaz či zkoušky. Mapu ČR s vyznačením kde lze plout najdete zde. Tam, kde není plavba zakázána, je plavba plavidel se spalovacími motory možná pouze ve výtlačném režimu plavby, nejvýše rychlostí 25 km/hod.

MOTOROVÝ ČLUN BOMBARD

Pokud uvažujete o koupi některého ze člunů, můžete si je přijet vyzkoušet přímo na vodě do Břeclavi. Všechny lodě také zakoupíte na: Nafukovací čluny.cz

©2011-2021 Půjčovna Dyje.cz