Půjčovna Dyje

VODÁCKÁ PŮJČOVNA NA DYJI, BŘECLAV - VYBAVENÍ


K zapůjčení nabízíme RAFTY (7 kusů), NAFUKOVACÍ KANOE (17 kusů), NAFUKOVACÍ KAJAKY (2 kusy)

Kánoe PÁLAVA 400 - nový model; Cena 250 Kč/den

Nový design oblíbené kánoe Pálava. Tato, snad nejoblíbenější, kanoe je vhodná na mírně tekoucí i peřejnatý vodní tok. Pálava uveze dva dospělé vodáky a jedno dítě (po připevnění třetí sedačky). Třetí sedačku Vám zapůjčíme zdarma, ale je třeba ji objednat. Pálava včetně koleních popruhů a transportního vaku (verze standart) na požádání. Více informací o kanoe Pálava 400.

kanoe Palava

Kanoe SCOUT; Cena 300 Kč/den;

Kanoe vyniká svou rychlostí, což vodáci ocení zejména na mírně tekoucích tocích. Scout uveze dva dospělé a dvě děti (cca do 10 let). V půjčovně máme kánoi Scout standard a economy. Výztuhy půjčujeme na požádání. Více informací o kanoi Scout.

kanoe Scout

Kanoe BARAKA; Cena 300 Kč/den;

Díky samovylévací funkci a výborným jízdním vlastnostem doporučujeme Baraku na divokou vodu. Baraka uveze dva dospělé vodáky a spoustu bagáže nebo malé dítě. Více informací o člunu kanoe Baraka.

kanoe Baraka

NOVINKA - Kajak THAYA; Cena 300 Kč/den

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Více informací o člunu kajak Thaya Gumotex.

kajak Thaya

Kajak SeaWave; Cena 300 Kč/den

Seawave je turistický nafukovací kajak na moře, jezera a řeky do WW 2. Kajak SeaWave půjčujeme včetně směrové ploutve. Třetí sedačku půjčujeme zdarma na požádání. Více informací o člunu kajak Seawave Gumotex.

kajak SeaWave

Kajak SAFARI; Cena 150 Kč/den

Samovylévací jednomístný kajak má výborné vlastnosti na divoké vodě. Kajak je vhodný na méně vodnaté divoké řeky i na surfování ve vlnách. Více informací o kajaku Safari.

kajak Safari

Raft ONTARIO; Cena 600 Kč/den

Šestimístný uzavřený člun je ideální jako rodinný člun na vodní turistiku do obtížnosti WW2. Díky uzavřené zádi budou vaše nohy v suchu. Více informací o člunu Ontario.

raft Ontario

Nafukovací paddleboard SUP; Cena 400 Kč/den

Paddleboard TAMBO CORE ESD. Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 233 l a nosností 110 kg. Univerzální SUP – paddleboard vhodný na začátky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé a těžší jezdce. V ceně je pádlo SUP, vysokotlaká pumpa a transportní batoh.

paddleboard windsup

Člun BOMBARD TYPHOON 310S s motorem Tohatsu 5HP nebo elektromotorem minn kota

Čtyřmístný člun s motorem, na který nepotřebujete žádný průkaz či zkoušky. Mapu ČR s vyznačením kde lze plout najdete zde. Tam, kde není plavba zakázána, je plavba plavidel se spalovacími motory možná pouze ve výtlačném režimu plavby, nejvýše rychlostí 25 km/hod. Součástí půjčovného člunu je motor, vesla a pumpa, v případě zapůjčení elektromotoru (minn kota endura 30) i baterie.

MOTOROVÝ ČLUN BOMBARD

Pokud uvažujete o koupi některého ze člunů, můžete si je přijet vyzkoušet přímo na vodě do Břeclavi. Všechny lodě také zakoupíte na: E-čluny.cz

©2011-2019 Půjčovna Dyje.cz